Sık Sorulanlar

Şehirlerarası Nakliyat Yapıyoruz. İhtiyaca göre özel araç ve parsiyel araçlarla mümkün.

Yurt İçi Ve Şehir İçi Olmak Üzere Evet Parça Eşya Taşımacılığı Yapıyoruz.

Aylık kira şeklinde eşyalarınızı depolarımızda istediğiniz zamana kadar depolayabiliyoruz. Eşya depolama evinizde fazlalık veya komple ev eşyanızı aylık veya yıllık ücret karşılığı depolarımızda saklıyoruz.

Ofis Mağaza gibi eşyalarınızı taşıyoruz. Evet Ofis eşyası taşıyoruz. Kurumsal firma olarak büyümemizdeki en büyük etkenlerden bir tanesi ise ofis eşyası taşıma.

Öncelikle faiş fiyat politikasına maruz kalan müşterilerimiz ve ilk defa taşınan müşterilerimiz için. Açıklamımızı Samimi olarak yapmak isteriz. Evden eve nakliyat ücretleri giderlere göre ve eşyalarınızın taşınacağı km göre belirlenmektedir.

Öncelikle eşyalarınızı taşımak için söz vermekle eşyalarınıza size bir güven sağlayamayız. Ama size sözleşme ve sigorta poliçesi verildiğinde elinizde kesinlikle size güven veren bir belgeniz olur. Kurumsallık sözde değil aslında kağıt üzerinde belli olur.

Ev eşyası kesinlikle ambalajlı bir şekilde taşınmalı hassas kırılacaklarınız kolili malzemlerde kalın kağıtlarla sarılmalıdır.

Hiç problem değil teknolojinin gelişmesiyle artık taşınacağınız zaman binada asansör yoksa dışardan asansör kurmaktayız. Böylece eşyalarınız hem güvenli hem sağlıklı şekilde evinize taşınmış olur.